Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Bizce şahıs ve şirketlerin başta ticari olmak üzere her alanda ki fikirlerinin değerlere dönüşmesi konusundaki ihtiyaçları tam istedikleri gibi karşılanmalı. İhtiyaç duydukları her an, yanlarında fikri ve sınai haklarında uzman bir çözüm ortağı bulmalı. Böyle bir çözüm ortağının ise müşterilerine değer veren, güvenilir, şeffaf, yenilikçi ve kurumsal yaklaşımıyla uzman bir hizmet anlayışına sahip olmalı. Biz tam olarak böyle bir şirketiz.

DEFANS Patent, sınai haklar olarak adlandırılan marka, patent ve endüstriyel tasarım tescil işlemleri konusunda gerekli işlemlerin hızlı, güvenilir, faydalı ve katma değeri yüksek hizmetler olarak sunar. Dürüst ve ilkeli çalışmalarıyla müvekkillerinin her zaman yanındadır.

Bize ulaşın

Defans Patent 12 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

08502970297
905346452320