Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

Defans Patent 15 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

www.defanspatent.com.tr adresli web sitesi Defans Patent A.Ş.’ye ait olup yine onun tarafından işletilmektedir ve içeriği fikri mülkiyet hukuku uyarınca koruma altındadır. Bu web sitesi kullanıcılarını bilgilendirmeyi hedefler. Web sitemize girerek web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm koşulları ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.

Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak maddi ve manevi, doğrudan ve dolaylı hiçbir zarara ilişkin olarak Defans Patent A.Ş yöneticileri, çalışanları ve bu web sitesinde yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Defans Patent A.Ş. web sitesindeki tüm dokümanlar Defans Patent A.Ş. mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere web sitesinde yer alan her türlü tablo ve grafik, yazı, fotoğraf, eğitim ve eğitimcilere ilişkin materyaller, etkinlik takvimleri ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bilgiler (“Bilgiler”) Defans Patent A.Ş.’nin yazılı onayı olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, ticari olmayan kullanım amaçları dışında başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz, lisansı verilemez, satılamaz, saklanamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan bilgiler’in doğruluğu Defans Patent A.Ş. tarafından garanti edilmemekte olup Bilgiler’deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler’e dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek maddi/manevi zarar ve masraflardan Defans Patent A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kullanıcılar web sitesini, herhangi bir virüs, parazit, truva atı, casus yazılım veya zararı ve yayılan herhangi bir diğer bilgisayar kodu, dosyası veya programı göndermek ya da herhangi bir donanım, yazılım veya aracın işletimini ele geçirmek veya kullanımını izlemek üzere yahut diğer kişilerin yasal haklarını ihlal etmek veya sitenin diğer kullanıcılarının kişisel kimlik bilgilerini toplamak saklamak için kullanamaz.

Kullanıcılar başkalarının web sitesini kullanımını kısıtlayamaz ve engel olamaz ve web sitesinin veya siteyi kullanılabilir hale getirmek için kullanılan sunucu veya ağların işletimine müdahale edemez veya bozamaz ya da bu ağların gereksinimleri, yordamları ya da düzenlemelerini ihlal edemez. Web sitesi genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki, Defans Patent A.Ş. internet sitesinin içeriğini değiştirmek güncelleme hakkını saklı tuttuğu gibi işbu web sitesini zaman zaman erişime kapatma hakkını da saklı tutar.

Defans Patent A.Ş. web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mümkün mertebe tedbir alınmıştır. Bununla birlikte nihai güvenliğin sağlanması için virüs koruma sistemi tedarik edilmesi ve gerekli korumanın sağlanması kullanıcının sorumluluğundadır. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinin kullanımından doğabilecek zararlardan Defans Patent A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.