Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

Defans Patent 15 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Defans Patent AŞ’ye ait www.defanspatent.com.tr adresli web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Internet sitemizin kullanıcılarına ait bilgilerin gizliliği şirketimiz için önemlidir. Siteye aktardığınız, sorularınız, yorumlarınız, önerileriniz veya benzeri tüm haberleşme veya malzemeler, gizli bilgi şeklinde yorumlanmayacaktır Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve bunu sağlayacak altyapının gerekliliğine olan inancımızın bir göstergesi olarak, internet aracılığıyla bize ulaştıracağınız kişisel (isim, telefon, faks, adres, e-mail, demografik bilgiler vs.) bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda vermiş olduğunuz bilgilerin herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacağını teyit ve taahhüt ederiz.

Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafik, yazı, fotoğraf, eğitim ve eğitimcilere ilişkin materyaller, etkinlik takvimleri ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü malzeme (“Bilgiler”) şirketimizin mülkiyetinde olup değiştirilemez, kopyalanamaz, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, yeniden yazılamaz, ticari olmayan kullanım amaçları dışında başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler’in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup Bilgiler’deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zarar ve masraflardan Defans Patent A.Ş. sorumlu tutulamaz.

İşbu “Web Sitesi Kullanım Şartları” altında belirtilen koşullar Türk Hukukuna tabidir. Söz konusu koşullara ilişkin herhangi bir uyuşmazlık halinde, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri, uyuşmazlığın çözümünde münhasır yetkili merciidir.

Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, sitemize erişim sağladığı andan itibaren işbu yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.