Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

Patent Nasıl Alınır?

ULUSLARARASI PATENT TESCİLLERİ

1. TÜRKİYE’DE PATENT İŞBİRLİĞİ İŞLEYİŞİ

1996 yılından itibaren Türkiye, WIPO’ya üye ülkelerden biridir, bu nedenle Türkiye’de “onaylı uluslararası patent tescilinizi” Türk Patent ve Marka Kurumu ile doğrulamak sizin yararınızadır.

Bunu yapmanın iki yolu vardır. EUIPO aracılığıyla başvurulabilirsiniz (gerekli tüm adımlar onlar tarafından atılır) veya DEFANS PATENT sizin için gerekli işlemleri tamamlar. Patent tescil belgenizi aldıktan sonra, Defans Patent aracılığıyla Türk Patent ve Marka(TPE) Kurumuna kayıt olmak için 30 ayınız var.

Sizin için tüm gerekli işlemleri yaparız, süreci takip eder, varsa itiraz mektupları hazırlar ve patent / faydalı model tescilinizi adresinize teslim ederiz. Tüm servislerimiz PCT girişleri için geçerlidir.patent-nasil-alinir

2.AVRUPA PATENT ANLAŞMASI (EPC) TÜRKİYE’DE GEÇERLİDİR

Özellikle Türkiye’de bir işletmeyle ilgilenen Avrupalı ​​patent sahiplerinin, Türkiye’deki patentlerini burada doğrulamaları gerekir, çünkü “patent başvurusu” yerel bir prosedürdür.

2000 yılında Türkiye EPC’yi imzaladı ve üye ülkelerden biri oldu. Bu nedenle, patent tescili tarihinden itibaren 3 ay içerisinde onay için Türk Patent ve Marka Kurumuna başvurabilirsiniz. Talepler, özetler, çizimler ve açıklamaları içinde barındıran Patent Bülteninde yapılan resmi inceleme ve yayınlamadan sonra, patentinizi Türkiye’de kullanabilirsiniz. Buna fasikül hazırlama denir ve dili Türkçe olmalıdır.

PCT girişleri ve EPC onayları için patent uzmanlarımızla info@defanspatent.com.tr adresine e-posta ya da ücretsiz web sohbet hattı ya da ücretsiz çağrı merkezimiz 0850 297 0 297 aracılığıyla iletişime geçmekten çekinmeyin . Sen bekliyoruz daha vardır ve Defans Patent her zaman size yardım etmek için heveslidir.

PATENT / FAYDALI MODEL KAYIT MALİYETİ
Maliyet, seçtiğiniz kayıt için sizinle birlikte seçeceğimiz patent yöntemine bağlıdır. Lütfen patent avukatlarımızla veya uzmanlarımızla info@defanspatent.com.tr adresine e-posta göndererek veya ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığıyla 0850 297 0 297 iletişime geçiniz.

Defans Patent yüksek kaliteli, düşük maliyetli ve üst düzey kalitede hizmet sunmak için kurulmuştur. Patent tescilinin mümkün olduğu kadar basit ve size uygun şekilde gerçekleşmesini istiyoruz. Hizmetler için uygun fiyatlandırma çok önemlidir, bu yüzden fiyatlarımız sektör içinde en uygun fiyatlardır.