Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

Defans Patent 15 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

  • DEFANS PATENT olarak biz, hizmet vermekte olduğumuz fikri ve sınai haklar sektöründe yasal mevzuat ve şirket politikalarımız çerçevesinde, adil olma, tarafsızlık, objektiflik ve gizlilik ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerimizi devam ettiririz.
  • Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için çalışanlarımızdan ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri kullanarak süreçlerimizi devamlı iyileştirmeyi ve daha iyi hizmet vermeyi taahhüt ederiz.
  • Tüm müşteri şikâyetlerini birer iyileştirme fırsatı olarak görerek müşterilerimizin şikâyetlerini kolay, şeffaf ve erişilebilir bir süreç ve altyapı ile iletebilmelerini sağlarız.
  • Müşterilerimizin sunduğumuz web (internet) ve çağrı merkezi erişim kanalları üzerinden ihtiyaç duydukları an bizimle iletişime geçmelerini sağlarız. Müşterilerimize ilettikleri şikâyet, öneri veya teşekkürlerine ilişkin olarak 24 saat içinde geri dönüş sağlarız.
  • Müşteri memnuniyetinin, şirket hedeflerine ulaşabilmek için öncelikli koşul olduğunun bilincinde olan, etik değerlere saygılı çalışanlarımızla hizmet veririz.
  • Müşterilerimizle karşılıklı değer yaratan, uzun vadeli ve sürekliliği olan iş birliği kurarız.
  • Çalışmalarımızın sonucunda da müşteri memnuniyetinin her zaman en yüksek seviyede tutulmasını ve müşterilerimizle kurduğumuz işbirliğinin devamlılığını hedefleriz.
  • DEFANS PATENT olarak biz, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, yenilikçi, hızlı ve güvenilir hizmet sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru zamanda karşılamayı hedefler, işimizi doğru yapar ve doğrunun her zaman yanında oluruz.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için taleplerinizi, önerilerinizi info@defanspatent.com.tr adresinden bize ulaştırabilir veya 0(850)297 0 297 numaralı telefonundan müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.