Toptalent.co

Toptalent.co, genç profesyonel ve yeni mezunların kariyerlerini şekillendirmeleri için oluşturulmuş yenilikçi bir kariyer platformudur. Bu platform üzerinde yeni mezun ve genç profesyonellere birçok kariyer fırsatı sunuluyor. Ayrıca şirketler için de yetenek ve işveren markası yönetimi konusunda birçok yenilikçi ürün sunuluyor. Şirket Kurucu Ortağı Mehmet Aksu anlatıyor;

Toptalent.co Türkiye’de ilk defa uygulanan özel bir iş modeline sahip yenilikçi bir platform olduğu için, şirketi ilk kurduğumuz an hemen marka tescili yapmayı planladık. İnternetten yaptığımız araştırmada Defans Patent’in yeni girişimcilere  %30 indirim kampanyasını gördük. Defans Patent çalışanları kolay ve hızlı bir şekilde marka araştırması yapıp, %30 indirimli tekliflerini sundular. Verdiğimiz bir vekâlet ile bürokrasiden uzak hemen tescil başvurumuzu yapıp, markamızı koruma altına aldılar. Yeni girişimlere hızlı hizmet ve destek sağlayan Defans Patent’le işbirliği yapmaktan çok memnun olduk. Genç girişimcilere tavsiye ediyoruz.
Mehmet Aksu, toptalent. co, Kurucu Ortak http://www.toptalent.co/

Bize ulaşın

Defans Patent 12 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

08502970297
905346452320