Mamaped

Buluşlar mutlaka hayatın içerisinden bir yerlerden çıkar. Fidan Duman’ın bebeklerini büyütürken yaşadığı sorunlardan bir tanesini de mama sandalyelerindeki hijyen sorunu. Günümüzde birçok restoran bebeklerin mamalarını yemeleri için mama sandalyesi sağlıyor. Her ne kadar mekanlar sandalyeleri silerek sunsalar da yeterli hijyen sağlanamıyor. Ebeveynler ıslak mendil gibi ürünlerle bu masaları silse de içine sinmiyor. Müvekkilimiz Fidan Duman’da bu soruna çözüm aramaya koyuluyor ve öncelikle kullan at olarak tasarlanan “mamaped” masa sandalyesi örtüsünü yaratıyor. Fidan Duman, anlatıyor;

Bebekleriyle dışarı çıkan ve bebeklerine yemek yedirecekleri zaman hijyen mama sandalyesi bulamayan, aynı sorunu yaşayan yüzlerce anne-baba olduğundan yola çıkarak, bebek ve çocuklara özel; ekonomik, çevre dostu, aile dostu, kullanıcı dostu, tamamen hijyenik malzemelerden, 'bebek ve çocuklara özel mama sandalyesi örtüsü ve mama sandalyesi kılıfı' ürettik ve yaygınlaştırdık. Bu ürünümüzün adı “mamaped” dünyada ve ülkemizde bir ilk olarak piyasaya sürüldü. Ürünün ilk taslak halinden başlayan ve ürüne dönüşen uzun süreçte Defans Patent hep yanımızda oldu ve bize destek oldu. Marka ve Patent konularında hızlı, yakın ve kurumsal anlayışlarıyla bizi oldukça doğru yönlendirip aynı zamanda da cesaretlendirdiler. Av. Eşref Borca ve ekibine teşekkür ediyorum.
Fidan Duman, Mamaped, Patent Sahibi http://www.mamaped.com/

Bize ulaşın

Defans Patent 12 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

08502970297
905346452320