Trium

2004 yılında kurulan Trium Elektronik, bünyesinde birçok ürün ve hizmeti barındıran üst düzey servis anlayışı ile bilgisayar bileşenleri ürün gruplarında kaliteli ürünlerde fiyat avantajı sağlamaktadır. Bilgisayar bellekleri ve tablet bilgisayarlar başta olmak üzere ithalatını gerçekleştirdiği ürün gruplarında, güçlü kanal yapısı ile tüketiciye en etkin ve verimli şekilde ulaşan Trium, hızlı ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Firma Ortağı Güçlü Sağtekin anlatıyor;

Trium Elektronik olarak sektörümüzde çok iyi bilinen GoSmart, Hi-Level, GoSafe, ve Stormax gibi daha bir çok markalarımız var. Bu markaların tescilleri aşamasından başlayarak, tüm koruma ve izleme aşamalarında Defans Patent ile işbirliği içindeyiz. Yaklaşık 10 yıldır Defans Patent, şirketimizin Fikri ve Sınai Hakları konusunda güçlü bir partner olarak durmaktadır. Bu süre zarfında “Hi-Level” markamızı, satış kanalımız olan A-101 Marketler Zincirine devrinde hukuki ve operasyonel süreçlerde destek oldular. Defans Patent son derece güvenilir, takipçi ve uzun soluklu işbirlikleri yapabileceğiniz kurumsal bir yapıya sahip bir marka ve patent şirketidir. Değerli markaları olan ve sektöründe taklit edilmeye çalışılan tüm firmalara ve markalara Defans Patent’in marka izleme ve koruma hizmetlerini tavsiye ediyorum.
Güçlü Sağtekin, Trium, Firma Ortağı http://www.trium.com.tr/

Bize ulaşın

Defans Patent 12 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

08502970297
905346452320