CoffeeNutz

CoffeeNutz® 2013 yılında, daha fazla 'iyi' kahvenin, daha ulaşılabilir olması amacı ile Ömer Aydın tarafından kurulmuştur. Ömer Aydın, profesyonel hayatın yorucu ve yıpratıcı yüzünü bir anda bırakıp önce kahve kavuruculuğu eğitimleri almaya başlamış ve süreci tamamladığında ise sertifikasyon eğitimleri vermeye hak kazanmıştır. Ömer Aydın’ın bu tutkusu bir süre sonra Coffeenutz Lab ana markası altında profesyonel işe dönüşmüştür Şirket Sahibi Ömer Aydın anlatıyor;

CoffeeNutz markası ile kahve sektörüne girdiğim anda marka tescilinin ve kendimize özgü üretimde yeni kullandığımız tekniklerin patentleri olması gerektiğini farkettim. Bu aşamada güvenilir bir patent ofisi araştırırken, Defans Patent vekili Av. Eşref Borca ile tanıştım. Kendisine ihtiyaçlarımı anlattım ve hemen markalarımızı korumaya alıp, arkasından da üretim tekniklerimizi ve ürünlerimizin patentlerini aldık. Hızlı, güvenilir ve uzman bir patent ofisi olan Defans Patent’in sağladığı bu koruma çemberi sayesinde, tescilli ve patentli olan üretimlerimi gönül rahatlığı ile yapıyorum.
Ayrıca kendi kavurduğum kahvelerin satışı olmak üzere yine Nitro Brew ve Cold Drip markalarıyla soğuk kahve üretiyor ve satıyorum. Tüm bu faaliyetleri esnasında ise ortaya çıkan innovatif unsurlar için patent başvurularına Defans Patent uzmanlığı ile birlikte devam ediyorum. Uzman bir marka ve patent danışmanı arayanlar mutlaka Defans Patent’le tanışmalı ve çalışmalıdır.

Ömer Aydın, CoffeeNutz, Firma Sahibi https://www.coffeenutz.net/

Bize ulaşın

Defans Patent 12 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

08502970297
905346452320